Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

728 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kepuca e Arte – Icardi kalon Suarez dhe Agueron, barazon Cristiano Ronaldon: Ja klasifikimi

Kepuca e Arte – Icardi kalon Suarez dhe Agueron, barazon Cristiano Ronaldon: Ja klasifikimi
Inter Club Staff

Maurito Icardi ka shkelqyer te dielen qe lam pas me bluzen e Interit dhe kete gje me se miri e tregojne golat e tij.

Keshtu Mauro Icardi me kater golat e shenuar ndaj Sampdorias ne Marassi eshte rikthyer me prepotence ne TOP 10 te klasifikimit te Kepuces se Arte, duke u hedhur menjehere ne vendin e nente me 22 gola dhe 44 pike, po aq sa as me shume e as me pak, por Cristiano Ronaldo, edhe ky autor i kater golave ne fundjave.

Por perseri Mauro eshte goxha larg nga vendi i pare qe mbahet i vetem nga Momo Salah me 56 pike, poker edhe nga ai ne 5-0 ndaj Watford te Liverpool.

Menjehere pas sulmuesit egjiptian te anglezeve gjendet Lionel Messi, qe kalon Cavanin fale 2-0 qe Barcelones. I katerti eshte Immobile sebashku me Kane.

Ky eshte klasifikimi i Kepuces se Arte ne kete moment:

Image may contain: 11 people, people smiling

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.