Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

610 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Keshilla nga Anglia per Kovacic: “Mateo, largohu nga Interi!”

Keshilla nga Anglia per Kovacic: “Mateo, largohu nga Interi!”
Inter Club Staff

Situata e Mateo Kovacic po ngjall interes ne Angli. Dhe pikerisht per kete ceshtje ka nga ata qe i keshillojne te riut Kroat qe te largohet nga zikalterit dhe te kerkoje vazhdueshmeri diku tjeter.

“Kovacic ishte titullar i padiskutueshem sezonin qe kaloi, kur ju dorzua edhe bluza e Sneijder. Deri me tani, nga 25 ndeshje me Mazzarrin, 17 i ka nisur nga pankina. Vlen 15 milion euro dhe Mazzarri duhet ta hedhe me shpesh ne fushe nga minuta e pare. Ndryshe Kroati mund te kerkoje nje ekip tjeter ku mund te kete minutazh me te larte, dhe shume ekipe do deshironin ta kishin Mateon ne skuader”, lexohet tek Givemesport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.