Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

539 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Klasifikimi i Kampionatit Primavera: Interi ka filluar fluturimin…

Klasifikimi i Kampionatit Primavera: Interi ka filluar fluturimin…
Inter Club Staff

Qe ky brez lojtaresh te Primavers do te bente mrekullira e kishin thene shume specialiste, por pak e besonin vertete e mesa duket cdo gje e thene nuk ka qene kot sepse jo me kot nje shprehje e thene nga populli eshte “ku ka ze nuk eshte pa gje”.

Primavera e Interit me te vertete po fluturon kete sezon, dhe eshte pare ne Kupe(7-0), ne turnete para-sezonal dhe se fundemi po shihet edhe ne Kampionat. Zikalterit po shkelqejne me nje skuader te ekulibruar, nje portier te mire, mbrojtje te konsoliduar, mesfushe “bishash” dhe nje treshe fantastike ne sulm: Camara, Bonazzoli dhe Puscas me kete te fundit qe ka shenuar 9 here ne 3 ndeshjet e fundit. Cmenduri.

Ja dhe Klasifikimi i Kampionatit Primavera pas 3 javeve te para, ku Interi ka tre fitore!

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.