Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,848 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Klasifikimi – Tjeter renie e Milanit, barazim me pike me Interin!

Klasifikimi – Tjeter renie e Milanit, barazim me pike me Interin!
Inter Club Staff

Serie A – Humbje tjeter e Milanit ne San Siro. Kuq e zinjte humbin ne shtepi ndaj Atalantes dhe qendrojne me pike te barabarta me Interin ne kuoten 26 pike.

Fiorentina fiton ne minutat e fundit me golin e Babacar dhe Sassuolo ka barazuar me Genoan 3-3 ne nje ndeshje spektakolare. Me heret Napoli kishte fituar me Lazion dhe ky nuk eshte shume lajm i mire per zikalterit.

Ky eshte edhe klasifikimi deri ne kete moment, pas 19 javesh kampionat:

Klasifikimi i Serie A pas 19 javesh Kampionat.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.