Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

403 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Klubi dhe Mazzarri jane ne nje mendje: Vidic nuk diskutohet!

Klubi dhe Mazzarri jane ne nje mendje: Vidic nuk diskutohet!
Inter Club Staff

Natyrisht nuk eshte nje moment shume i mire per Nemanja Vidic. Ish kapiteni i Manchester United eshte etiketuar nga disa tifoze si blerja me e keqe e bere nga Ausilio ne merkaton verore.

Por pavarsisht gjithckaje, Mazzarri vazhdon te kete besim tek ai dhe ta hedhe ne fushe si titullar. Sipas Corriere dello Sport, serbi do te jete ne fushe dhe ndaj St. Etienne. Por jo vetem tekniku; e gjithe shoqeria zikalter eshte perkrah Vidic pavarsisht nisjes se dobet se sezonit. Interi mbetet e bindur se investimi i bere per te eshte i drejte dhe eshte vetem ceshtje kohe qe ai te mesohet me kampionatin Italian.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags