Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

667 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kolarov-Inter, nje tratative e nxehte: Ja lajmet e fundit!

Inter Club Staff

Aleksandar Kolarov ka rreth dy sezone qe eshte ne orbiten e Interit sa here qe hapet merkato, ose te pakten keshtu shkruajne gazetat dhe gazetaret sportiv nga portalet e tyre. Serbi eshte nje zgjedhje e dyte te Manchesteri, dhe ka nje kontrate qe i skadon sezonin qe vjen.

Nga studiot e SportItalia-s, ka folur eksperti i merkatos Alfredo Pedulla, i cili flet keshtu per te ardhmen e Aleksandar Kolarov: “Meri i tij eshte nje emer i nxehte per Interin, dhe eshte ideja kryesore per krahun e majte te mbrojtjes per zikalterit. Per sa i perket te ardhmes se Kolarov, javen qe vjen do te kemi shume te reja. Aleksandar do e priste me krahe hapur nje transferim tek Interi.” – perfundon Pedulla.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.