Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

761 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kombetaret, ja te grumbulluarit zikalter: Edhe Karamoh i therritur!

Kombetaret, ja te grumbulluarit zikalter: Edhe Karamoh i therritur!
Inter Club Staff

Jane nente lojtaret zikalter te therritur nga kombetaret respektive nga data 22 deri me 28 mars dhe qe do te zbresin ne fushe me kombetaret e tyre ne disa miqesore.

Ne kete liste eshte prezent edhe Yann Karamoh, i grumbulluar nga Under 20 e Frances per testin kunder United States of America.

Ja lista e detajuar e te grumbulluarve: 

Milan Skriniar: Emiratet Arabe-Sllovaku (Miqesore, 22/3) e Sllovaku-Tailande/Gabon (Miqesore, 25/3)

Joao Cancelo: Portugali-Egjipt (Miqesore, 23/3) e Portugali-Hollande (Miqesore, 26/3)

Matias Vecino: Republika Ceke-Uruguay (China Cup, 23/3) e Kine/Wales-Uruguay (China Cup, 26/3)

Ivan Perisic dhe Marcelo Brozovic: Perù-Kroaci (Miqesore, 23/3) e Meksike-Kroaci (Miqesore, 27/3)

Joao Miranda: Rusi-Brazil (Miqesore, 23/3) e Gjermani-Brazil (Miqesore, 27/3)

Antonio Candreva dhe Roberto Gagliardini: Itali-Argjentine (Miqesore, 23/3) e Angli-Itali (Miqesore, 27/3)

Image result for candreva gagliardini

Yann Karamoh – Under 20: France-USA (Miqesore, 24/3)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.