Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,118 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kombetaret – Jane 13 lojtaret e Interit te grumbulluar per eleminatoret e Rusi 2018

Kombetaret – Jane 13 lojtaret e Interit te grumbulluar per eleminatoret e Rusi 2018
Inter Club Staff

Eshte 13 lojtaret e Interit te cilet jane grumbulluar me kombetaret respektive keto dy jave.

Bie ne sy nder te tjera edhe grumbullimi i Assane Gnoukouri dhe Eloge Yao, te dy te grumbulluar per miqesoren e Bregut te Fildishte Under 23 kunder Frances. Kjo eshte lista e plote e lojtareve te grumbulluar:

Assane Gnoukouri dhe Guy Eloge Yao: France -­ Bregu i Fildishte (Miqesore Under 23, 08/11)

Ever Banega: Brazil- Argjentine (Eleminatoret e Boterorit Rusi 2018, 10/11) e Argjentine-Kolumbi (Eleminatoret e Boterorit Rusi 2018, 15/11)

João Miranda: Brazil-Argjentine  (Eleminatoret e Boterorit Rusi 2018, 10/11) dhe Perù­-Brazil (Qualificazioni Mondiali 2018, 15/11)

Jeison Murillo: Kolumbi-Kili  (Eleminatoret e Boterorit Rusi 2018, 10/11) e Argjentine-Kolumbi (Eleminatoret e Boterorit Rusi 2018, 15/11)

Yuto  Nagatomo:  Japoni-­Oman  (Miqesore, 11/11) e Japoni-­Arabia  Saudite (Eleminatoret e Boterorit Rusi 2018, 15/11)

Stevan Jovetic: Armeni-­Mal i Zi (Eleminatoret e Boterorit Rusi 2018,11/11)

Marcelo Brozovic dhe Ivan  Perisic:  Kroaci-­Islande (Eleminatoret e Boterorit Rusi 2018, 12/11)  e Irlanda e Veriut-Kroaci (Miqesore, 2018, 15/11)

Antonio Candreva dhe Citadin Martins Eder: Lihtenshtein-Itali (Eleminatoret e Boterorit Rusi 2018 2018, 12/11) e Itali-Gjermani (Miqesore, 15/11)

João Mário: Portugali-­Letoni (Eleminatoret e Boterorit Rusi 2018 13/11)

Gary Medel: Kili-­Uruguaj (Eleminatoret e Boterorit Rusi 2018, 15/11)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.