Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,299 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

InterClubAlbania: Te enjten mbyllen anetaresimet per tu bere nje tifoz zyrtar i Interit ne Shqiperi!

InterClubAlbania: Te enjten mbyllen anetaresimet per tu bere nje tifoz zyrtar i Interit ne Shqiperi!
Inter Club Staff

Inter Club Albania lajmeron se te enjten do te mbyllen anetaresimet per tu bere nje tifoz zyrtar i Interit ne Shqiperi. Deri me tani ka qene nje sukses i vertete sepse jane bere me shume se 250 anetaresime anembane Shqiperise dhe Kosoves dhe aktualisht jemi nje nga 3 InterClub-et me te medha ne Europe!

LEXONI ME KUJDES!

Te gjithe ju qe nuk jeni anetaresuar ende per arsye te ndryshme do te keni nje mundesi te fundit dhe te arte: TE ENJTEN, ORA 18:00 deri ne oren 20:00, ne TIRANE, perballe Taiwan ne mes dy La Vogliave do te zhvillohen anetarsimet e fundit per kete sezon. Do te jete mundesia e fundit dhe e vetme per ju! Per cdo informacion shtese mund te kontaktoni tek ky numer telefoni: 0695651111. (Juxhin Rama).

Ndersa InterClubAlbania ka menduar edhe per te gjithe ata qe nuk ndodhen ne Shqiperi apo ne Tirane diten e fundit te anetaresimeve… Nuk ndodheni ne Tirane te enjten ne ate ore? Jeni ne pune apo keni pune? Atehere dergoni nje kushuri apo shok tj’u anetaresoje! Jeni jashte Shqiperie dhe nuk keni askend ne Tirane qe t’ju anetaresoje?

1) Mund te perdorni PayPal te anetaresoheni online ne kete link: ANETARESOHU ONLINE

2) Mund te perdorni WesternUnion dhe te dhenat ti dergoni me email. Per kete duhet te kontaktoni Juxhin ne WhatsApp tek ky numer telefoni +355695651111 ose ne profilin e tij ne facebook ketu: JUXHIN RAMA

3) Mund te perdorni Raiffaisen Bank per tu anetaresuar nga cdo qytet i Shqiperise pa paguar asnje komision shtese. Per kete gjithashtu duhet te kontaktoni Juxhinin tek numri me lart ose tek profili ne facebook!

Nderkohe Interistat nga rrethet me poshte do mund te anetaresohen ne qytetet perkatese. Bashkangjitur me emrin e qytetit do te keni edhe emrin e perfaqesuesit te InterClubAlbania sebashku me numrin e tyre te telefonit. Ndihuni i lire ti kontaktoni dhe te anetaresoheni:

TIRANE – Juxhin Rama; +355 695651111

PRISHTINE – Adonis Rexha; +377 44 385130

LUSHNJE – Devis Cela; +355 694204242

SHKODER – Edinjo Rrethatokja; +355 697341122

KORCE – Xhorxhi Gellci; +355 682834716

Por mos harroni: Perfitimet jane te shumta nga anetaresimi: TESERA e Inter Clubit, DHURATA e Interit per cdo anetar, 20% ULJE ne dyqanet zyrtare te Interit si dhe ne internet, perparesi ne blerjen e BILETAVE. Por me e rendesishmja, do te jeni te njohur zyrtarisht nga F.C. Internazionale MIlano si dhe do te jeni pjese e Inter Club Albania, klubit te pare te tifozeve ne Shqiperi dhe Kosove, te njohur nga vete F.C. Internazionale Milano!

MOS HEZITONI, MJAFTON TE NA KONTAKTONI DHE DO TE GJEJME NJE ZGJIDHJE PER TJ’U ANETARESUAR, PAVARSISHT SE KOHA ESHTE SHUME E LIMITUAR!

ica-logo-130x130Komunikate zyrtare e InterClubAlbania, 2014.

www.inter.al – www.inter.al

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.