Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 31, 2020

Scroll to top

Top

344 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kontratat per tu rinovuar: Cambiasso ne pole position

Kontratat per tu rinovuar: Cambiasso ne pole position
Andi Prifti

Jo vetem hyrje dhe dalje, por edhe rinovime, mbi te gjitha ato te argjentinasve. Gjate nje interviste te gjate qe dhe per Sky Sport 24, eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio ka shpjeguar se cila eshte situata e lidhur me kontratat e Esteban Cambiasso dhe Diego Milito: te dy ata ishin perfolur per nje largim te mundshem gjate veres se kaluar, ndersa per momentin drejtuesit zikalter po mendojne te zgjasin kontraten me Cuchu.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.