Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,388 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kontrolle mjekesore per Murillo dhe Brozovic: lajme te mira per Piolin. Mungon Kondogbia dhe Trent…

Kontrolle mjekesore per Murillo dhe Brozovic: lajme te mira per Piolin. Mungon Kondogbia dhe Trent…
Inter Club Staff

Ne diten e sotme, Jeison Murillo dhe Marcelo Brozovic kane zhvilluar nje kontroll mjekesor ne kliniken Humanitas te Rozzano: ekografia ka dale mire per kolumbianin, ndersa edhe per kroatin ka lajme te mira gjithashtu. Brozovic eshte ne faze te avancuar te sherimit te gishtit te kembes pas fraktures se mare. Kushtet e te dy lojtareve, qe edhe sot kane zhvilluar nje pune te personalizuar, do te vleresohen dite pas dite deri te dielen.

Nderkohe sot nuk kane mare pjese ne stervitje Geoffrey Kondogbia dhe Trent Sainsbury, te dy per ti ruajtur paksa, sepse jane goditur nga nje sindrome gripale. Gjithashtu sot mungon edhe Gagliardini dhe Andrea Pinamonti, te grumbulluar me kombetaren.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.