Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

742 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Koulibaly, cfare fjalesh per Interin: “Tentuam gjithcka por jemi te lumtur. Mendoj se Interi eshte nje…”

Koulibaly, cfare fjalesh per Interin: “Tentuam gjithcka por jemi te lumtur. Mendoj se Interi eshte nje…”
Inter Club Staff

Pasi ka perfunduar 1-1 ne Diego Armando Maradona te Napolit, disa nga lojtaret kane dale perpara mediave per te dhene ndjesite e tyre.

Nje nder to ka qene edhe Kalidou Koulibaly, nje nga me te miret per skuadren e Napolit ne fushen e lojes.

“Sot mund te kishim bere dicka me shume ne pjesen e dyte por kemi pesuar direkt gol sa ka filluar ajo.”

“Kemi shkuar shume prapa dhe Dzeko na futi nje Eurogol sepse ndjesite ishin se nga ai pozicion sdo e fuste dot ne porte.”

“Ishte e veshtire dhe ai ja dolir. Por mund te benim me mire. Gjithesesi, duhet te jemi te lumtur per kete pike sepse e morem kunder Interit kete pike. Eshte e rendesishme.”

A mund te besohet ende te Scudetto?

“Duhet te vazhdojme te besojme sepse kemi bere nje pune te madhe deri me tani. Sa keq per ate gol te pesuar vetem.”

“Por duhet te vazhdojme me punen dhe te bejme gjithcka. Nuk duhet te dorezohemi kurre, kjo eshte e rendesishme.”

Jave e vecante kjo e jotja.

“Nje jave me te vertete e vecante. Te henen isha ne Senegal dhe sot jam te Napoli duke luajtur nej ndeshje te bukur. Jam i lumtur.”

“Jam stervitur vetem dje dhe sot jam ketu. Duhet te punojme fort. Por sot me te vertete qe ishte e veshtire me nje skuader si Interi. Shume te forte.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.