Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

434 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kovacic, asgje e rende: “Vetem pak dhimbje”…

Kovacic, asgje e rende: “Vetem pak dhimbje”…
Donald Elmazi

Ka dale para kohe me pak dhimbje, per nje goditje qe i ka limituar rendimentin. Mazzarri e ka zevendesuar me Olsen per te mos rrezikuar dhe Mateo Kovacic i eshte dashur te pranoje dhe ndodhine jo pozitive te radhes te nje nate jo fort te kenaqshme. Duke iu pergjigjur me pas nje pyetje ne dalje nese ishte demtuar apo jo, pergjigjia e tij ishte kjo: “Jo, vetem pak”. Vetem nje goditje e lehte mesa duket, duke shpresuar qe nese mos kete nevoje per teste specifike.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.