Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,264 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kovacic do te luaje titullar. Nagatomo ne te djathte. Ne sulm Icardi me…

Kovacic do te luaje titullar. Nagatomo ne te djathte. Ne sulm Icardi me…
Inter Club Staff

Eshte grumbulluar edhe pse ishte ne dyshim.

Neser do te beje nje prove te vogel dhe Mazzarri do te vendose nese do nise si titullar. Sipas SportMediaset ne fakt Kovacic do te jete ne fushe nga minuta e pare ne mesfshe sebashku me Hernanes. Pas tyre do te jete ‘pitbulli’ Medel. Ne krahun e djathte do te shikojme Nagatomo dhe ne te majtin Dodo. Ky do te jete formacioni qe Interi do te zbrese ne fushe neser ne Barbera ndaj Palermos:

Handanovic; Ranocchia, Vidic, Juan Jesus; Nagatomo, Kovacic, Medel, Hernanes, Dodò; Osvaldo, Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.