Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 29, 2020

Scroll to top

Top

1,177 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kovacic, ndalesa zgjatet. Ja sa do te qendroje i ndalur…

Kovacic, ndalesa zgjatet. Ja sa do te qendroje i ndalur…
Xhorxh Gellci

Demtimi muskular qe ka bllokuar Kovacic, edhe pse jo i rende, po e mban talentin kroat me shume se parashikimet. Dhe keshtu Mazzarri nuk do e kete “Hamsik” e tij ne Hamburg dhe me shume mundesi as kunder Chelseat.

Mungesa e Kovacic, ne fakt, rrezikon te zgjatet edhe per rreth 10 dite te tjera (dukshem problemi muskular ne kofshen e djathte ishte shume afer nje terheqjeje te mirefillte), duke komplikuar punen e Mazzarrit qe synon ta transformoje ne Hamsik zikalter” – shpjegon Corriere dello Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.