Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 20, 2020

Scroll to top

Top

1,124 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kovacic – Nje goditje e forte ne shpine. I riu kroat…

Kovacic – Nje goditje e forte ne shpine. I riu kroat…
Xhorxh Gellci

Nje goditje e forte (shembje) ne pjesen e poshtme te shpines. Dje, Mateo Kovacic ka lene fushen ne pjesen e pare dhe i ka hapur vend Saphir Taider, pasi eshte demtuar duke rene: megjithate ishte thjesht nje goditje, asgje vecanerisht shqetesuese.

Sic ka verifikuar FcInter1908.it, i riu zikalter, qe dje kishte trembur tifozet zikalter sepse ecte me veshtiresi, eshte nisur per ne Kroaci, ku do te impenjohet me Under 21 ne ndeshjen kunder Ukraines. Stafi mjekesor i Interit ka informuar menjehere stafin e Kombetares kroate per te patur kujdes me stervitjet dhe kurat qe do i behen.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.