Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 12, 2020

Scroll to top

Top

264 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kovacic: “Pesojme shume gola! Mbi rolin tim…”

Kovacic: “Pesojme shume gola! Mbi rolin tim…”
Andi Prifti

Vetem nje barazim per Interin kunder Parma. Per Sky, pas ndeshjes, ka folur nje nga me te miret, i riu kroat Mateo Kovacic. Ja fjalet e tij: “Nuk e di pse nuk po arrijme te fitojme me. Kemi luajtur mire, kemi provuar, por kemi pesuar tre gola. Jemi te lodhur pas kesaj ndeshjeje, por duhet te provojme te fitojme ato te ardhshmet. Rast i shperdoruar? Po, perseri…Pesojme shume gola, ky eshte problemi.” Mbi rolin e tij ne fushe: “Ndjehem mire edhe si trekuartist, dua te shenoj dhe te jap assist: me pelqen te luaj ketu. Nese e prisja te luaja me shume sot? Kete e vendos trajneri, une bej pjesen time.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.