Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

185 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kovacic, pjesa e pare e stervitjes ne grup. Neser…

Kovacic, pjesa e pare e stervitjes ne grup. Neser…
Ardi Deda

Ka optimizem per Mateo Kovacic. Sipas asaj qe na vjen nga Pinetina dhe nga SkySport24 kroati ka zhvilluar pjesen e pare te stervitjes se bashku me grupin. Eshte shenja qe djaloshi, po shkon drejt nje sherimi, por gjithsesi do te pritet stervitja e neserme per te kuptuar nese mund te jete ne fushe nga minuta e pare. “Eshte rreziku qe do te duhet te zevendesohet qe ne pjesen e pare dhe keshtu do te kerkohet te garantohet nje shfrytezim i caktuar pergjate 90 minutave”, shpjegon Silvia Vallini e Sky.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.