Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

244 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kovacic, shume oferta, por per Interi-n nuk eshte ne shitje

Kovacic, shume oferta, por per Interi-n nuk eshte ne shitje
Ardis
  • On 30/05/2013, 17:18

As gjashte muje tek Interi dhe i ka bere pershtypje te gjitheve. Jo vetem tifozeve, por edhe drejtusave te shume ekipeve te rendesishme evropiane. Mateo Kovacic eshte pa dyshim nje nder gjerat te pakta pozitive qe kane mbetur tek ekipi zi-kalter pas sezonit te fundit negativ dhe pikerisht ne Corso Vittorio Emanuele ne Milano, jane duke mberritur shume oferta per blerjen e tij. Mesfushori i klasit ’94 eshte shume i kerkuar, por sic e ka theksuar edhe Matteo Barzaghi ne Sky, Interi e konsideron te paprekshem. I vetmi nder lojtaret ne skuader me kete etikete. Kovacic eshte dhe do te jete nje pike e forte e Inter-it.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.