Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2022

Scroll to top

Top

244 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kovacic, vendimtare dita e neserme. Sot eshte stervitur i vecuar

Kovacic, vendimtare dita e neserme. Sot eshte stervitur i vecuar
Ardi Deda

Ne kuader te Inter-Napoli flitet per situaten e Mateo Kovacic qe eshte kthyer pas dy ndeshjeve me kombetaren kroate. Sipas asaj qe raporton Sky Sport i riu kroat sot ka zhvilluar nje stervitje te diferencuar, por Mazzarri shpreson ta rekuperoje ne kohe duke qene se behet fjale vetem per nje lodhje: vendimtare do te jete dita e neserme per te pare nese mesfushori do te stervitet akoma i vecuar apo jo. Ne rast se do te rekuperohet, mesfusha mund te jete shume ofensive me Hernanes dhe Medel se bashku me kroatin.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.