Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

934 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kovacic:”Dua te behem nje lojtar me i mire. Por mbi te gjitha dua…”

Kovacic:”Dua te behem nje lojtar me i mire. Por mbi te gjitha dua…”
Donald Elmazi

Cili eshte programi per te ardhmen e Mateo Kovacic? Ylli i Interit dhe i kombetares kroate shikon pertej futbollit dhe nuk ndalon brenda katerkendeshit te blerte.

“Nuk mund ta di se c’do me ndodhe ne 10 vitet e fundit por ajo qe dua eshte te behem nje lojtar me i mire. Nje dite dua te ndertoj nje familje, nuk mendoje vetem per futboll- fjalet e thena ne Fcinter1908.it– Besoj se futbolli eshte shume i rendesishem por jo me i rendesishmi ne jete”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.