Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 2, 2022

Scroll to top

Top

1,310 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kovacic:”Kam patur dy demtime te shemtuar. Kam akoma pak dhimbje po kthehem per…

Kovacic:”Kam patur dy demtime te shemtuar. Kam akoma pak dhimbje po kthehem per…
Donald Elmazi

Mateo Kovacic, pas barazimit me Juventusin, ka folur per Sempre Inter ne zonen e kamerave. Ja dhe fjalet e tij ne fund te ndeshjes kunder bardhezinjve: “Besoj se duhet te jemi pak te merzitur qe nuk morrem tre piket. Por kemi luajtur mire dhe kjo eshte gjeja me e rendesishme. Duhet te vazhdojme keshtu, mendoj se po bejme mire dhe duhet te bejme me mire”.

PARAQITJA IME- “Kam luajtur vetem 10 minuta, e rendesishme ishte paraqitja e skuadres para se une te futesha. Skuadra eshte me e rendesishmja. Une tani jam mire sepse demtimi ka 1 muaj e gjysem qe ka ndodhur dhe per kete mendoj se do shkoje mire”.

REKUPERIMI- “Do nje jave me stervitje te plota dhe besoj se do jem ne top forme 100% qe kete jave. Kam patur dy demtime te shemtuar, por tani jam mie dhe do jem gati per kete jave. Kur vrapoj akoma ndjej pak dhimbje ne kofshe por gjithcka shkon mire”.

FILLIM I MBARE- “Kemi filluar mire po duhet te vazhdojme keshtu. Ka shume ndeshje te veshtira, duhet te mendojme ndeshje pas ndeshje per te ecur mire”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.