Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

949 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kualifikueset e Rusi 2018, Inter: ja te gjitha ndeshjet e lojtareve zikalter me kombetaret respektive!

Kualifikueset e Rusi 2018, Inter: ja te gjitha ndeshjet e lojtareve zikalter me kombetaret respektive!
Inter Club Staff

Luciano Spalletti do te duhet te heqe dore nga shume lojtare, te cilet jane te grumbulluar me kombetaret respektive per Boterorin 2018 (qe do te luhet ne Rusi).

Tekniku ka folur edhe pardje pas ndeshjes se fituar ndaj Beneventos, duke nenvizuar se “pushimi eshte shume i rrezikshem sepse lojtaret tane nga karakteri qe kane japin gjithcka ne kombetare dhe rrezikojne edhe te demtohen. Kur te rikthehem do te flasim em te gjithe, do te bejne nje stervitje por edhe do te pushojne pak. Por te mos harrojme qe pa frike, 24 ore ata i kalojne ne avion. Gjendjen e tyre fizike do ta vleresojme vetem pasi te kthehen.”

Menjehere pas pushimit radhen do e kete Derby i Milanos. Nderkohe, Inter TV, ka krijuar nje grafik per te treguar te gjitha ndeshjet ku jane te perfshire lojtaret zikalter:

IMG_5196

Foto 1.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.