Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 17, 2019

Scroll to top

Top

520 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kujdes ndaj kartonave te verdhe: Tete jane lojtaret qe rrezikojne ndeshjen me Bolognan!

Kujdes ndaj kartonave te verdhe: Tete jane lojtaret qe rrezikojne ndeshjen me Bolognan!
Inter Club Staff

Do te jete nje Inter plot me lojtare te cilet rrezikojne te mos luajne ndaj Bolognes pas nje jave, ne rast ndeshkimi sot ne ndeshjen ndaj Livornos, edhe pse nuk do te zbresin te gjithe ne fushe.

Jane plot tete lojtare te cilet rrezikojne dhe ne mes tyre ka lojtare titullare por edhe lojtare qe shpesh here e nisin nga pankina: Alvarez, Cambiasso, Jonathan, Juan Jesus, Nagatomo, Palacio, Rolando e Taider. Mjafton vetem nje karton i verdhe dhe do te humbin ndeshjen Inter-Bologna e cila do te luhet te shtunen ne Meazza.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.