Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

445 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kunder Fiorentines, Ranocchia ben 100 ndeshje ne Serie A.

Kunder Fiorentines, Ranocchia ben 100 ndeshje ne Serie A.
Ardis
  • On 26/09/2013, 12:05

Andrea Ranocchia, ne rast se zbret ne fushe, do te festonte ndeshjen e 100 te karrieres se tij ne Serie A. Aktualisht jane 99 ndeshje qe jane koleksionuar me bluzen e Barit, Genoas dhe Interit. Debutimi absolut i Ranocchias daton me 23 gusht 2009: Inter-Bari 1-1, kur mbrojtesi vishte bluzen e puljezeve.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.