Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,431 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kunder Juves do te jete perseri Eder-Icardi, Biabany parakalon Ljajic ne te majten…

Kunder Juves do te jete perseri Eder-Icardi, Biabany parakalon Ljajic ne te majten…
Inter Club Staff

Ne pritje te golit te pare te Eder, Mancini nuk shqetesohet per mungesen e golit te Italo-Brazilianit dhe do te besoje serisht tek ai per ndeshjen kunder Juventusit.

Sipas asaj qe tregon Premium Sport, tekniku zikalter do ti besoje atij dhe Icardit nje bluze titullari. Do te jete nje 4-4-2 i ngjashem me ate qe u pa ne sfiden ndaj Sampdorias.

Ne mesfushe do te jete Medel dhe Felipe Melo, ne te djathte Biabiany eshte me i favorizuar se Ljajic dhe ne te djathte pritet te luaje Perisic.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.