Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

336 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kunder Udinezes Nagatomo ben 100 ndeshje ne Serie A.

Kunder Udinezes Nagatomo ben 100 ndeshje ne Serie A.
Ardis
  • On 03/11/2013, 11:54

Yuto Nagatomo, nese do te zbrese ne fushe, do te festoje ndeshjen e 100 te karrieres se tij ne Serie A italiane. 99 ndeshjet jane koleksionuar me bluzen e Cesena-s dhe Interit. Debutimi i Nagatomos ne kategori fillon me 28 gusht 2010: Roma-Cesena 0-0.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.