Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

324 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kupa e Italise, Interi do sfidoje fituesen e Cittadella-Savona

Kupa e Italise, Interi do sfidoje fituesen e Cittadella-Savona
Andi Prifti

Nje surprize nga Savona, qe mundi Perugia-n me rezultatin 1-0 pas kohes shtese dhe kualifikohet per turnin e dyte eliminator te Kupes se Italise.

Tani Savona do te perballet me Cittadella-n dhe fituesja e ketij çifti do te shohe si kundershtar te ardhshem Interin ne date 17 gusht, nje debutim zyrtar i lojtareve te Mazzarrit kete sezon.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.