Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

802 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kupa e Italise: Sot Interi do te mare vesh kundershtarin e 1/8: Do te jete nje ndermjet…

Kupa e Italise: Sot Interi do te mare vesh kundershtarin e 1/8: Do te jete nje ndermjet…
Inter Club Staff

Do te luhet sot ne Marassi ndeshja e cila do te nxjerre kundershtarin e Interit ne 1/8 e Kupes se Italise.

Sampdoria dhe Bresica do te ndeshen mes tyre per te fituar nje vend ne raundin tjeter. Sfida me eleminim direkt eshte programuar per sot ne darke dhe natyrisht djemte e Mihajlovic jane pretendente por ne Kupen e Italise ka gjithmone surpriza. Skuadra qe do te kualifikohet do te ndeshet me Interin ne Meazza ne muajn Janar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.