Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

790 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kupa e Konfederatave – Grabitet bashkeshortja e Julio Cesar

Kupa e Konfederatave – Grabitet bashkeshortja e Julio Cesar
Xhorxh Gellci

Edhe pse eshte larguar nje vit me pare Julio Cesar ngelet nje nga portieret me te dashur per zikalterit. Bashkeshortja e tij, Susana Werner, ne diten e Brazil – Meksike eshte grabitur nga tre kriminele te armatosur qe i kane vjedhur unazen e marteses dhe pasaporten ndersa ishte duke ecur ne qender te Fortaleza: “Me kane kercenuar duke me vendosur nje pistolete ne koke dhe duhet te falenderoj Zotin qe jam akoma gjalle.

Nderkohe, ka patur disa probleme gjate ketij turneu te Kupes te Konfederatave: Hajdutet kane vene ne shinjester edhe Spanjen: 6 lojtare te kombetares spanjolle kane denoncuar qe ju kane humbur parate qe kishin lene ne dhomat e hoteli dhe behej fjale rreth 1000 euro per secilin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.