Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,473 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kush eshte top-mesfushori misterioz i perzgjedhur nga Interi?

Kush eshte top-mesfushori misterioz i perzgjedhur nga Interi?
Inter Club Staff

Ka disa dite qe qarkullon nje lajm per nje mesfushor misterioz por te nje niveli shume te larte nderkombetar qe do te transferohet tek Interi. 

Per momentin eshte thjesht nje thashethem dhe asnje nga keto zera nuk ka gjetur konfirmim nga drejtuesit e klubit por ky lajm vazhdon qe te qarkulloje ne mediat online dhe shtypin e dites ne Itali.

Ne kete moment kane rene kuotat e Mousa Dembele (qe ka qene emri me i perfolur deri pak dite me pare) dhe po monitorohet nga afer profili i Mateo Kovacic dhe Leandro Paredes.

Por duhet te kemi kujdes, sipas asaj qe shkruan Corriere dello Sport dhe Tuttosport per objektivin e Interit ne mesfushe.

Edhe dje per kete gje ka shkruar FcInterNews qe ka thene se Interi eshte pas nje emri misterioz ne mesufshe dhe e ka konsideruar ate si ‘mister x’.

Deri me tani nuk ka pasur nje rrjedhje informacioni mbi emrin e tij, por ja cfare kane shkruar gazetat italiane sot:

“Drejtuesit e Interit kane fikur dritat dhe po navigojne me kujdes prej disa dites tek nje emer misterioz.”

“Behet fjale per nje Mister X, i cili ka nje profil nderkombetar te njohur dhe me cilesi te padiskutueshme.”

“Detaje te tjera per momentin nuk dihen, por lojtari eshte nje mesfushor dhe ka shume eksperience.”

“Karakteristika keto perfekte per lojtarin qe po kerkon Spalletti ne mesfushe per te nisur sa me mire sezonin.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.