Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

7,074 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kush qendron e kush largohet: Suning tashme ka vendosur!

Kush qendron e kush largohet: Suning tashme ka vendosur!
Inter Club Staff

Suning deshiron qe te revolucionoje skuadren ne prag te sezonit te ri. Kete gje e siguron Corriere dello Sport e cila shkruan per kte dhe tregon largimet e sigurta dhe emrat e atyre qe do te qendrojne ne shtepine Inter kete vere qe vjen.

“Sigurine e qendrimit tek Interi e kane pak: Icardi, lojtaret qe sapo kane rinovuar (D’Ambrosio dhe Medel), si dhe blerjet e reja (Candreva, Gagliardini, Joao Mario) por edhe Perisic (i cili do te largohej vetem per nje shume 60 milione euro, jo me pak). Edhe Handanovic do te qendroje nese nuk do te kerkoje shitjen sebashku me Miranda dhe Ansaldi qe per hir te vertetes nuk kane merkato. Nderkohe nese do te kete ndonje oferte per Kondogbia klubi do e shikonte si nje mundesi per te rekuperuar parate e humbura. Per sa i perket te tjerve si Carrizo, Palacio, Santon, Nagatomo, Andreolli, Biabiany, te gjithe e kane largimin e sigurt. Nje hap afer shitjes jane edhe Eder, Gabigol (ne huazim), Brozovic, Murillo dhe Banega, te gjithe do te shiteshin ne rast te nje oferte te duhur.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.