Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,424 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kuz: “Vendi i trete? Interi duhet te synoj pozitat e para. Mister na kerkon…”

Kuz: “Vendi i trete? Interi duhet te synoj pozitat e para. Mister na kerkon…”
Bujar Berishaj

I intervistuar nga mikrofonat e Sky Sport, Zdravko Kuzmanovic ka komentuar derbyn.

Keto jane fjalet e tij: “Barazimi? Kishim nevoj per nje ndeshje si kjo, e kemi nisur mire ndeshjen, kemi pesuar gol per shkak te gabimit tone, kemi krijuar, kemi mbyllur mire pjesen e pare. Ne te dyten kemi sulmuar. Sot ishim te vendosur mire ne fuhse, te gjithe kompakt, jemi rinisur shpejt, mister na kerkon te luajme shpejt dhe ne provojme ta bejme. Vendi i trete? Po, Interi duhet te synoj pozitat e para. Trajneri i ri do kete, ne e duam kete, duhet te synojme sa me larte te jete e mundur. Obi? Ka qene jashte per shume kohe shkaku i lendimeve, ka bere nje ndeshje te mire, mund vetem t’i bej komplimente, shpresojme te vazhdojme keshtu.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.