Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

491 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kuzmanovic, Leicester dhe Crystal Palace nuk e bindin: futbollisti ndjen besimin e Mazzarrit dhe deshiron te qendroje

Kuzmanovic, Leicester dhe Crystal Palace nuk e bindin: futbollisti ndjen besimin e Mazzarrit dhe deshiron te qendroje
Ardi Deda

Midis futbollisteve zikalter qe eshte perfshire keto dite ne merkato eshte edhe Zdravko Kuzmanovic: futbollisti, qe kishte mare interesime te shprehura nga Liga dhe Bundesliga ne fillim te merkatos, tani, sipas asaj qe raportojne disa media ka mare dhe interesimin e Leicester City dhe Crystal Palace. Sipas asaj qe raporton FcInterNews, futbollisti dhe agjenti i tij nuk kane patur asnje kontakt zyrtar me skuadrat e siperpermendura angleze, qe me shume mundesi kane analizuar vetem terrenin me shoqerine e Thohir. Nder te tjera, duhet thene qe hipoteza britanike nuk e ngroh futbollistin, deshira e te cilit eshte qe te qendroje tek klubi zikalter. Kuz, ne fakt, ndihet plotesisht i perfshire ne projektin teknik te Walter Mazzarrit dhe synon te gjeje hapesira ndermjet impenjimeve te shumta qe e presin Interin kete sezon.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.