Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

497 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kuzmanovic peprara Krishtlindjeve ishte i destinuar te largohej, por tani…

Kuzmanovic peprara Krishtlindjeve ishte i destinuar te largohej, por tani…
Inter Club Staff

Matri eshte larguar nga Milano me drejtim Firenzen: Do te shkoje te luaje deri ne qershor ne huazum tek Fiorentina. Sulmuesi milanist kishte perfunduar sipas mediave ne shenjestren e Interit, e cila kishte propozuar nje shkembim Matri-Kuzmanovic, por me vone nuk u be asgje.

E nderkohe Nebuloni ka shpjeguar: “Perpara Krishtlindjeve Kuzmanovic dukej se do te largohej menjehere sapo te vinte Janari, por tani gjerat kane ndryshuar sepse Mazzarri e ka aktivizuar, dhe ai eshte pergjigjur ne fushe. E sigurte qe lojtari do te qendroje ne Milano deri ne qershor te pakten sepse eshte nje alternative e vlefshme per mesfushen sipas Mazzarrit.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.