Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,020 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

L. Holtby larg nga Tottenham. Interi mendohet.

L. Holtby larg nga Tottenham. Interi mendohet.
Ardis
  • On 16/09/2013, 23:10

Raportet midis Lewis Holtby dhe Tottenham-it nuk kane qene te mira, por sipas disa informacioneve qe vijne nga Anglia, thone se do te largohet qe ne merkaton e dimrit. Sipas asaj qe sjell TalkSport, ne fakt, vijne konfirmime per interesin ne rritje nga Interi dhe Roma per mesfushorin gjerman, pervec zikalterve dhe verdhekuqve kane treguar interes edhe Arsenal-i, Liverpool-i dhe Everton-i per te siguruar sherbimet e Holtby qe nga janari.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.