Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

719 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

La Repubblica – Malcom afrohet drejt Interit, formula huazim me te drejte blerje. Tani duhet…

La Repubblica – Malcom afrohet drejt Interit, formula huazim me te drejte blerje. Tani duhet…
Bujar Berishaj

Malcom po afrohet drejt Interit.

Tani kete lajm e konfirmon e La Repubblica, qe sipas edicionit online te saj thote se tani Bordeaux eshte e prirur te pranoj edhe huazimin.

Do te jete nje huazim me te drejte blerje (jo obligim blerje sic thuhej ne oret e kaluara) duke e fiksuar ne nje shifer rreth 40 milione euro.

“Kjo eshte e reja e fundit sa i perket tratatives per sulmuesin e Bordeaux”, shkruan La Repubblica.

Klubi zikalter tashme ka gjetur nje marreveshje per nje kontrate 5 vjecare. Tani objektiviti do te jete qe te punohet mbi shihfren e huazimit dhe per ate te blerjes ne menyre qe te arrihet deri te nje marreveshje perfundimate.

Inter-Malcom, tashme verehen hapa para ne tratative.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.