Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,030 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

La Repubblica – Nje argjentinas per Osvaldon!

La Repubblica – Nje argjentinas per Osvaldon!
Inter Club Staff

Walter Mazzarri pelqen Osvaldon. Shume madje. E tashme, kjo gje dihet prej kohesh, dhe ne javet e kaluara Interi kishte levizur per te sjelle ne Milano sulmuesin verdhekuq, por nuk u konkretizua asgje. Kjo piste mund te rihapet tashme, dhe mund te kemi nje aks Milano-Rome shume te nxehte ne kete merkato.

Sipas asaj qe thote ne edicionin online La Repubblica, ne fakt, tekniku zikalter do te ishte i gatshem te sakrifikonte Rodrigo Palacion e ta coje tek Roma per e mare bomberin italo-argjentinas ne Milano, ne te cilin ka bindje se mund ta transformoje ne nje Cavani te ri.

Gjithsesi keto per momentin mbeten vetem hipoteza te La Repubblica, dhe nuk gjejne konfirmim askund. Rodrigo per momentin nuk eshte ne merkato.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.