Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 21, 2019

Scroll to top

Top

883 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

La Stampa – Marquinho, Juventus nje opsion. Interi…

La Stampa – Marquinho, Juventus nje opsion. Interi…
Andi Prifti

Ne faqet e te perditshmes La Stampa lexohet se Juventus eshte ne pole-position kundrejt Interit per Marquinho. Pas nje takimi me Romen, klubi bardhezi ka arritur te gjeje nje zgjidhje per lojtarin brazilian 27-vjeçar. Interi mbetet ne gare duke pasur vemendjen dhe tek pasojat e atij transferimi: ardhja e mundshme e Marquinho tek Juventusi do bente qe Mauricio Isla te largohej perfundimisht.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.