Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,845 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

La Stampa – Moratti BOOM: “Pas tre vitesh do rikthehet Mou! Thohir dhe stadiumi…”

La Stampa – Moratti BOOM: “Pas tre vitesh do rikthehet Mou! Thohir dhe stadiumi…”
Andi Prifti

E kam telefonuar Mourinhon per ta uruar per rikthimin e tij tek Chelsea. Si mu pergjigj José? Me tha qe per tre vite do te shihemi perseri tek Interi.” Kjo eshte tema kryesore qe ka treguar La Stampa gjate bisedimit te Morattit me parlamentaret e tjere te pranishem ne eventin e klubit zikalter para disa ditesh. Deklarata e presidentit interist i la me goje hapur te gjitha ne salle.

Dhe jo vetem. Siç raporton Tiziana Cairati nga La Stampa, Moratti ka konfirmuar dhe akordin me Erick Thohir per hyrjen ne shoqeri te manjatit indonezioan. “Po punoj per te ardhmen e shoqerise duke kerkuar nje partner qe duke hyre ne Inter te arrijme te bejme hapa perpara. Endrra ime mbetet stadiumi, objektiv qe nuk e kemi harruar.

Deklarata te pabesueshme. Aq te pabesueshme sa dikujt mund ti linde dyshimi mbi vertetesine e ketyre pohimeve te thena ne nje moment delikat, mes merkatos, Thohir dhe ardhjen e Mazzarrit tek Interi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.