Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,268 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

La Stampa – Zanetti drejt zyres se Presidentit!

La Stampa – Zanetti drejt zyres se Presidentit!
  • On 11/09/2016, 19:29

Ne edicionin e te perditshmes La Stampa, eshte folur per ndryshimet ne shtepine zikalter me ardhjen e Suning. Pasi u sistemua trajneri ku u ul Frank de Boer, tani po diskutohet karrigia e Presidentit. Erick Thohir eshte drejt daljes nga klubi zikalter, ashtu si Michael Bolingbroke. Dhe kinezet po mendojne qe rolin e Presidentit ta mbaje Javier Zanetti.

Drejtuesit e Suning do rikthehen ne Itali gjate kesaj jave per te ndjekur ndeshjen e madhe kunder Juventus, por edhe per te folur per rinovimin e Piero Ausilio.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.