Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 20, 2020

Scroll to top

Top

1,033 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

LAJM I FUNDIT – Lautaro Martinez po kryen vizitat mjekesore ne Milano! Ai ka zgjedhur numrin…

LAJM I FUNDIT – Lautaro Martinez po kryen vizitat mjekesore ne Milano! Ai ka zgjedhur numrin…
Inter Club Staff

“Jam i lumtur, Interi eshte gjithcka qe une doja.”

Keto kane qene fjalet e Lautaro Martinez dje dhe ja ka thene nje njeriu qe per Interistat eshte idhull: Diego Militos.

Ai te njejtat gjera ja ka thene edhe drejtuesve te Interit qe po e prisnin ne Malpensa kur mberriti ne diten e pare milaneze per te.

Ne darke, interisti me i ri ka ngrene darke me Princin e Milanos dhe Piero Ausilion.

“Sot ai do te takoje edhe Zanettin, dhe ne darke mund te flase edhe me shtypin Italian – tregon Gazzetta dello Sport -.”

“Me siguri, vitin qe vjen ai do te kete ne shpine numrin 10. Nje tjeter tregues se si Interi beson shume tek ai dhe e konsideron nje lojtar te gatshem qe ne momentin e pare.”

“Ne Argjentine te gjithe mendojne se ai vlen Agueron dhe Higuain.”

Ai mberriti dje ne oren 15:30 ne aeroportin e Milano Malpensa duke ndezur edhe entuziazmin e disa tifozeve zikalter qe kishin dale per ta pritur.

Sot, Lautaro Martinez eshte paraqitur heret ne mengjes me nje cane shpine ne Qendren CONI te mjekesise ne sport per te zhvilluar pjesen e pare te vizitave mjekesore.

Me pas, tregon Gazzetta.it, El Toro i Bahia Blanca do te drejtohet per ne Humanitas di Rozzano per te kompletuar vizitat mjekespre.

Ne oren 12:30-13, ai do te jete ne seline e Interit per te firmosur kontraten me zikalterit.

Nderkohe, vetem para pak castes ne kliniken e Humanitas ka mberritur edhe Icardi me Lamborghinin e tij ku mendohet se ka shoqeruar Lautaro Martinez.

Kjo foto eshte shkrepur vetem pak minuta me pare jashte klinikes Humanitas:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.