Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,263 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Lajme te keqija per Perisic. Tranjeri i Kroacise flet rende: “Rebic ja ka kaluar, Perisic per momentin…”

Lajme te keqija per Perisic. Tranjeri i Kroacise flet rende: “Rebic ja ka kaluar, Perisic per momentin…”
Inter Club Staff

Luciano Spalletti e konsideron nje titullar te padiskutueshem, por Ivan Perisic rrezikon te humbase vendin e titullarit ne Kombetaren e tij.

Per shkak te formes se keqe, Ivan Perisic pritet te perfundoje ne stol ne boteror.

Me shume mundesi, Ivan, nese nuk permireson paraqitjet e tij tek Interi do te ‘ulet ne detyre’ nga tranjeri i tij.

Per kete gje ka folur tranjeri i kombetares Kroate sot, Zlatko Dalic.

Image result for zlatko dalic

Fjalet e tij jane publikuar nga mediat vendase qe theksojne se tranjeri e ka shume seriozisht ne ato qe thote.

Keshtu eshte shprehur sot Zlatko Dalic:

“Rebic ka luajtur ne menyre fantastike dhe ja ka kaluar Perisic.”

“Tani i takon Ivan Perisic qe te beje me shume per te zene vendin e titullarit.”

“Duhet me shume per te luajtur titullar ne kombetare. Rebic ka qene me te vertete fantastik deri me tani.”

Image result for ante rebic

Nje mesazh direkt ky ne drejtim te lojtarit te Interit ne prag te Boterorit ne Rusi.

Per tu nenvizuar se si ne kete sezon, Ante Rebic ka qene me te vertete fenomenal me bluzen e Eintracht dhe tranjeri i kombetares ka realisht te drejte.

Per momentin, Perisic do i duhet te rifitoje vendin e titullarit tek Kroacia duke rritur nivelin e paraqitjeve te tij tek Interi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.