Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 24, 2021

Scroll to top

Top

Lajmet

Samuele Longo per Danilo? Agjenti mohon gjithçka

17/06/2013, 20:30 |

Samuele Longo te perdoret per tu futur ne marreveshjen me brazilianin e Udineses Danilo? Keto thashetheme, qe qarkullojne prej disa ditesh, nuk gjejne konfirmime: Renzo Contratto, i kontaktuar ekskluzivisht nga TuttoUdinese.It ka mohuar kategorikisht idene e shitjes se … Read More

FcIN – Rocchi drejt largimit: nje e ardhme e paqarte per te

17/06/2013, 20:25 |

Duket se eshte larg e ardhmja e Tommaso Rocchi-t dhe Interit: sulmuesi me 15 prezenca dhe 3 gola me bluzen ZiKalter do ta perfundoje kete eksperience ne Milano. Me shume mundesi, ai nuk do mund te hyje ne … Read More

Nainggolan: “Nuk kam marreveshje me Interin ose Romen. Do te zgjedh…”

17/06/2013, 20:16 |

Radja Nainggolan ka nje marreveshje me Romen? Pergenjeshtrimi vjen direkt nga lojtari qe qarteson qe nuk ka zgjedhur mes verdhekuqve dhe zikalterve, dy klubet me shume te interesuara per te.

“Ke zgjedh mes Interit dhe Romes? … Read More

Paventi (Sky): “Inter, goditjet e para per ne Pinzolo. Emrat…”

17/06/2013, 20:08 |

Andrea Paventi, gazetar i Sky, ka bere nje permbledhje te merkatos se ZiKalterve. Ja kur mund te vijne goditjet e para: “Mendoj se dirigjentet e Interit duan te sjellin lojtare kur te vija koha e grumbullimit ne Pinzolo. … Read More

Tesser: “Inter, une nuk do rrezikoja me Bardi-n. Do ta çoja ne huazim”

17/06/2013, 20:00 |

FcInterNews.It ka intervistuar Attilio Tesser, ish-trajnerin e Novara-s qe kete vit ka trajnuar Francesco Bardi: “E prisja dhe jam shume i lumtur. I prisja cilesite e tij dhe jam i lumtur per te, sepse dhe ne jeten reale … Read More

FOTO – Inter, te rinjte vlejne sa nje thesar gjigand! Vetem 8 prej tyre bejne 60 milion euro…

17/06/2013, 17:01 |

Mediat Italiane bejne llogarite e Interit ne keto dite te nxehta merkatoje. Ato shkruajne sot per vleren e lojtareve te rinj zikalter, te cilat i kane llogaritur nje per nje, duke dal ne nje shume perfundimtare. Vlera e tyre shkon … Read More

Paulinho, nuk ka para-kontrate. E verteta…

17/06/2013, 16:23 |

Nuk ka asnje reagim mbi ate qe tha drejtori gjeneral i Shakhtar Donetsk, ne lidhje me ekzistencen e nje parakontrate mes lojtarit te Corinthians dhe Interit, cka e kishte bere Shakhtarin te hiqte dore nga ndjekja e lojtarit. … Read More

Espanyol pershendet Longo: “Sa keq per demtimin”

17/06/2013, 15:31 |

Me nje komunikate zyrtare nga siti ne Internet, Espanyol zyrtarizon rikithmin e Samuele Longo tek Interi pas nje viti huazim ne Spanje: “Samuele Longo, gjate kesaj kohe qe po rikuperohet nga demtimi i marre ne ndeshjet e fudnit … Read More

D. Gj. Shakhtar BOOM: “Paulinho ka firmosur parakontrate me Interin”

17/06/2013, 14:13 |

Sergey Palkin, drejtor gjeneral i Shakhtar Donetsk, dorezohet ne garen per lojtarin e kombetares braziliane Paulinho duke bere nje deklarate shume te fuqishme, sic raportohet nga Gazzetta.it para disa minutash: “Ishim shume te interesuar per te, por lojtari … Read More

Sky – Isla, vjen oferta. 2 milion diferenca, Juve kerkon Bardi ose Duncan!

17/06/2013, 12:56 |

Dy milion diference. Kjo eshte distanca mes Interit dhe Juventus per vleresimin e Mauricio Isla. E konfirmon Gianluca Di Marzio nga siti personal, duke thene se eshte bere oferta zyrtare nga Interi per Juventusin: “Nga Kili, lojtari ka … Read More

Isla ka zgjedhur: Juve dhe Inter duhet te bien dakord. Deri tani…

17/06/2013, 11:29 |

Sipas asaj qe ka zbuluar Corriere dello Sport, duket sikur Isla po i vendos presion Juventusit, sepse ka vendosur qe te bashkohet me Interin. Frika e tij ka qene se do gjendej edhe nje vit tjeter jashte projektit … Read More

Paulinho: “Shume flasin por askush nuk sjell parate. Interi…”

17/06/2013, 11:16 |

Pas fjaleve te buta te diteve te shkuara, kete here Paulinho shpreh gjithe mospelqimin e tij per situaten e krijuar rreth transferimit te tij. “Per fat te keq, per momentin askush nuk ka sjelle parate e klauzoles qe … Read More

Inter, praktikisht eshte mbyllur per Balasa-n. Babai i tij: «E konfirmoj, po ju jap detajet»

17/06/2013, 9:41 |

Inter-i eshte duke mbyllur marreveshjen e pare per kete merkato verore. Nga Viitorul Constanta, ne fakt, po vjen mbrojtesi Mihai Balasa, i vitlindjes 1995, i cili eshte ne bashkepronesi me Verona-n, ku do te luaje edhe sezonin e … Read More

Bardi: Inter, politike e sakte. Per te ardhmen do doja te luaj ne Serie A

17/06/2013, 9:28 |

I intervistuar nga Gazzetta dello Sport Francesco Bardi, portieri udheheqes i Italise U21 ne Europian, flet edhe per te ardhmen e tij: «Inter-i akoma nuk me ka thirrur – shpjegon – por shpresoj te me ndjekin dhe te me lene … Read More