Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 27, 2021

Scroll to top

Top

Lajmet

Agj. Paulinho: “Ka 4 oferta. Deshiron te jete titullar dhe shoket…

21/06/2013, 11:57 |

Ofertat nuk mungojne per mesfushorin Paulinho, per momentin lojtar I Corinthians, por do te jete ai qe do te vendose skuadren ku do te shkoje te luaje. Kete thote agjenti i tij Giuliano Bertoluci, i cili eshte kthyer … Read More

CdS – Dragovic dhe Rami jane alternativat. Bartra nuk eshte me pjese e planeve.

21/06/2013, 11:51 |

Inter-i ka hedhur syte jashte Italise per te kompletuar repartin e mbrojtjes. Sipas Corriere dello Sport, flitet per dy lojtare: Dragovic i Bazel-it (te cilit eshte rritur shume vlera e kartonit) dhe per Adil Rami i Valencia-s (i cili … Read More

Bardi mund te kthehet tek Livorno. Duncan dhe Benassi…

21/06/2013, 11:04 |

Francesco Bardi mund te kthehet tek Livorno. Kete ka zbuluar redaksioni i Sky Sport, ku takimi i djeshem mes drejtuesve te Livorno dhe Inter ka shkuar mire dhe ekziston deshira per ta perfunduar operacionin per nje huazim te … Read More

16 dite dhe makina zikalter niset. Milito dhe amerikano-jugoret…

21/06/2013, 10:58 |

Mungojne pak a shume edhe 2 jave dhe pastaj do te nise aventura zikalter e Interit te Mazzarrit. E gjithe skuadra eshte grumbulluar per te hene ne 8 korrik ne Pinetina, ku per dy dite do te behet … Read More

Eshte e sigurt: Belfodil do luaje tek Inter. Ja pse u vleresua aq shume…

21/06/2013, 10:52 |

Gazzetta dello Sport nuk ka dyshime. Sido qe te shkojne gjerat me Parmen, Ishak Belfodil do te luaje tek Inter. Pjesa qe mungon per te sjelle zyrtarizimin e marreveshjes eshte lojtari qe do te shkoje tek Parma, dhe … Read More

Carolina Marcialis: “Dashuria e Cassanos me Interin…”

20/06/2013, 22:52 |

Me nje tweet te pak minutave me pare, Carolina Marcialis, bashkeshortja e Antonio Cassanos ka bere te kuptohet se aventura e talentit barez me Interin ka perfunduar ketu. Ne fakt, Marcialis ka postuar ne Twitter nje artikull te … Read More

Agj. Kucka: “Tek Inter? Te shikojme, kam folur me Genoan dhe…”

20/06/2013, 22:42 |

Kohet e fundit, nje nga lojtaret qe eshte lidhur me merkaton e Interit eshte edhe Juraj Kucka i Genoas. Kujtojme se per te eshte folur edhe me pare, por ne fund nuk eshte arritur asgje konkrete. Madje lojtari … Read More

Ne 2012, Interi i pari per perfitime: Ja te gjitha shifrat!

20/06/2013, 22:24 |

Interi eshte ekipi qe ka pasur perfitimin monetar me te madh ne krahasim me 14 ekipet me te mira ne Serie A.

Ky eshte rezultati vjetor i observimit te prezantuar nga Osservatorio Leanus, studim i cili … Read More

Marotta: “Interi po e ndjek Islan, do vleresojme gjithçka”

20/06/2013, 22:10 |

I intervistuar nga mikrofonat e Sky Sport, administratori i deleguar i Juventus Beppe Marotta flet keshtu per situaten e tanishme dhe te ardhmen e Mauricio Isla: “Po, eshte e vertete, Interi po e ndjek lojtarin. Do te vleresojme … Read More

Berti: “Inter, oferte per Handanovic. Por nuk largohet”

20/06/2013, 21:52 |

I intervistuar nga mikrofonat e TMW  Gianluca Berti, ish-portieri i Palermos, e komenton keshtu te ardhmen e Samir Handanovic: “Mendoj se eshte bere nje oferte nga Barcelona dhe besoj se çdo lojtar inspirohen nga skuadra te tilla, por … Read More

Galliani shpjegon: “Alvarez-Nocerino? Une dhe Interi…”

20/06/2013, 21:34 |

I intervistuar nga Sky Sport, administratori i deleguar i Milanit Adriano Galliani ka frenuar shkembimin e mundshem Alvarez-Nocerino: “Lexova dhe une per kete shkembim, por mund t’ju siguroj se une dhe Interi nuk kemi pasur asnje kontakt.

Sky – Agjentet e Pinilla prezent tek selia e Interit. Ai tani…

20/06/2013, 21:24 |

Mauricio Pinilla eshte nje Interist, kjo gje dihet. Por edhe Interi ka disa sezone qe interesohet per te, edhe pse nuk eshte bere asnje hap zyrtar ne drejtim te tij.

Nga studiot e Sky Sport, eksperti … Read More

Larini: “Belfodil tek Inter? Me mire se klubet e panjohura”

20/06/2013, 19:57 |

Ne nje interviste per mikrofonat e TuttoMercatoWeb.com, ish-drejtori sportiv i Udinese-s Fabrizio Larini foli per kalimin e mundshem te Ishak Belfodil nga Parma tek Interi:

Eshte pozitive qe nje ylli i ri si ai te qendroje … Read More

ZYRTARE – Ja te gjitha bashkepronesite e zgjidhura nga Interi

20/06/2013, 19:40 |

Ne oren 19 ne diten e sotme, u mbyll faza e transferimeve te 2013 dedikuar zgjidhjeve te bashkepronesive. Ishin 20 situatat qe dirigjentet e Interit duhej te diskutonion. Ja lista e plote, lojtar pas lojtari:

Read More