Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 27, 2021

Scroll to top

Top

Lajmet

Inter, cfare po ndodh me kontraten e Perisic? “Ja si qendron e verteta. Lojtari kerkon nga Interi qe ai…”

25/11/2021, 12:16 |

Eshte nje Ivan Perisic qe kurre nuk eshte pare tek Interi. Tashme duken teper te largta kohet e huazimit te tij te Bayern Munchen me Antonio Conten qe nuk e donte lojtarin ne skuader.

Nderkohe qe ne sezonin e shkuar … Read More

Gazzetta nuk i beson syve: “A e kuptoni apo jo? Ketij Interi qe kemi perballe sot nuk i njihen akoma…”

25/11/2021, 11:45 |

“Inter i ka vene nje tulle te madhe permbi te kalaures dhe ka dale nga tmerri i 0-0 ndaj Shakhtar Donetsk ne Champions League.”

“Kishte ndodhur plot tre here ne dy vitet e fundit dhe pikerisht ne tentativen e katert, … Read More

NOTAT e Inter-Shakhtar – Cfare note per Ivan Perisic: nje bishe e vertete! Nderkohe note fantastike edhe per…

24/11/2021, 22:59 |

Inter sapo ka fituar nje nga ndeshjet me te rendesishme te sezonit me rezultatin 2-0 ndaj Shakhtar Donetsk.

Nderkohe, keto kane qene notat e lojtareve sipas FCIN:

HANDANOVIC 6 – Ne minuten e 16 duhet te kontrolloje nje goditje te … Read More

Inter, Lautaro nuk permbahet pas ndeshjes: “Jam njeriu me i lumtur ne bote per faktin se do te…”

24/11/2021, 22:45 |

Edhe per Lautaro Mertinez duket se ka pasur nje ndalese te shkurter perpara mikrofonave te Sky Sport pas ndeshjes.

Keto kane qene fjalet e tij te plota:

Cfare do te thote kjo fitore per ju Lautaro? A eshte e rendesishme … Read More

De Zerbi, cfare fjalesh per Interin: “Cfare te them? Di vetem se Interi sot ka fituar duke…”

24/11/2021, 22:38 |

Direkt pas ndeshjes Inter-Shakhtar, ndeshje e mbyllur per zikalterit me rezultatin 2-0, per mediat ka folur edhe De Zerbi.

Ai ka thene keto fjale pas ndeshjes ne Meazza dhe nuk kane munguar edhe fjalet e bukura per Interin.

Pjesa e … Read More

Inter, flet edhe Edin Dzeko: “A e dini ju se perse me ka blere Interi? Vetem per nje arsye: per te…”

24/11/2021, 22:34 |

Pas 2-0 ndaj Shakhtar, edhe Edin Dzeko eshte ndalur per Sky Sport duke analizuar ndeshjen ne Meazza.

Keto kane qene fjalet e tij.

Duhesh ti per te pasur kete lloj rezultati me Shakhtar…

“A e dini ju pse me ka … Read More

Inter, i pari flet Inzaghi: “Mbajeni mend kete qe po ju them: une nuk do te le mbrapa asnje…”

24/11/2021, 22:31 |

Pas suksesit 2-0 ndaj Shakhtar, Simone Inzaghi ka komentuar 90 minutat e lojes ne Meazza ne mikrofonat e Sky Sport.

Keto kane qene deklaratat e teknikut te Interit:

Cfare ka prapa kesaj fitore dhe pas atij festimi te 1-0?

“Kemi … Read More

Inter, cfare arritje e pabesueshme: “Pas fitores ndaj Shakhtar, Interi i Inzaghit mund te behet sot skuadra e pare…”

24/11/2021, 22:12 |

Inter sapo ka bere nje tjeter fitore te rendesishme ne vetem 4 dite, pas asaj me Napolin pak dite me pare ne Meazza.

Zikalterit kane arritur te fitojne me rezultatin 2-0 ndaj Shakhtar nje ndeshje qe nuk e kane rrezikuar … Read More

Gazzetta zbulon: “Juventusi mund Marotten ne merkato? Gati 50 milione euro per objektivin e Interit.”

24/11/2021, 13:39 |

Me sa duket Interi mund te humbase nje lojtar te rendesishem ne merakto duke qene se Juventusi eshte gati te investoje nje shifer shume te larte.

Kete gje e ka shkruar sot La Gazzetta dello Sport, e cila zbulon edhe … Read More

Inter, sot te gjithe syte te Lautaro: “A e dini cfare do te thote per lojtarin nese e vendos ai ndeshjen? Qe ai…”

24/11/2021, 13:33 |

Inter-Shakhtar duhet te jete mbi te gjitha nata e Lautaro Martinez. Sulmuesi argjentinas ende nuk e ka gjetur golin e pare ne kete edicion te Champions League.

Nderkohe, i fundit ka ndodhur ne nentorin e 2020, ne nje takim te … Read More

CM e sigurt: “Interi do te bleje nje titullar per 8-10 milione euro: eshte i perzgjedhuri per te zevendesuar…”

24/11/2021, 13:25 |

Tashme nuk ka asnje media ne Itali qe te mos flase per merkaton e ardhshme te Interit dhe per goditje te mundshme.

Diten e sotme per kete gje ka folur Calciomercato.com e cila e jep si te mbaruar nje goditje per … Read More

Zazzaroni, cfare sulmi ndaj Marottes: “Eshte bere si Moggi ne kohen e Juventusit. Flet per…”

24/11/2021, 13:20 |

Ivan Zazzaroni, ne Tiki Taka, ka folur per ndeshjen e fituar nga Interi ndaj Napolit, por ai ka thene edhe fjale shume te renda ne drejtim te Beppe Marottes.

Drejtori i pergjithshem i Corriere dello Sport, eshte shprehur shume ashper … Read More

FcIn zbulon: “Inter, ja cfare po ndodh me De Vrij. Takim Marotta-Raiola: eshte bere me dije se lojtari…”

24/11/2021, 12:44 |

Me sa duket ka pasur nje takim te rendesishem ne shtepine Inter ku palet kane folur qarte per situaten tek Interi.

Mino Raiola ka pasur menyre qe ne ditet e tij ne Itali te flase me te gjitha klubet per … Read More

Darmian, cfare fjalesh per Interin: “Tek Interi kam vetem nje vit e gjysem, por e dini cfare ndjej?”

24/11/2021, 12:38 |

Pas shume intervistave ne prag te ndeshjes me Shakhtar, Matteo Darmian eshte bere protagonist edhe i Match Day Programme te Interit.

Mbrojtsi ka folur per aventuren e tij tek Interi, qe me sa duket, eshte kthyer ne nje aventure shume … Read More