Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 27, 2021

Scroll to top

Top

Lajmet

Corriere i cudit te gjithe: “Kujdes: Simone Inzaghi po mendon te hedhe nga minuta e pare sot edhe…”

24/11/2021, 12:33 |

Duket se Simone Inzaghi ka ende disa dyshime shume te forta per sa i perket ndeshjes se sotme ne Champions League.

Zikalterit do te perballen ne oren 18.45 kunder Shakhtar Donetsk, ne nje ndeshje shume delikate per kalimin e grupeve.

Read More

Corriere ngre dyshime te forta: “Inter, ku eshte Steven Zhang? Eshte bere me dije se Presidenti i Interit nuk…”

24/11/2021, 12:22 |

Edhe diten e sotme, stadiumi zikalter San Siro do te pergigjet edhe njehere “prezent” me nje numer shume te larte tifozesh.

Ne fakt, ne Maezza sot priten plot 50 mije tifoze per te shtyre Interin qe pas shume vitesh te … Read More

TS habit: “Inter po tenton vertete qe te rrembeje nje lojtar te Lazios me parameter 0? Gati nje goditje alla-De Vrij!”

24/11/2021, 12:16 |

Tuttosport vazhdon qe te flase me kujdes te madh per merkaton e ardhshme verore te Interit kur priten edhe disa goditje te rendesishme.

Nje nga arsyet per kete gje eshte edhe fakti se tek Interi ka shume lojtare ne skadence … Read More

Gazzetta zbulon: “E keni menduar ndonjehere? A e dini cfare do te thote per Interin te kaloje grupet ne Champions?”

24/11/2021, 11:56 |

“Dhjete vite me pare, Simone Inzaghi i shpjegonte lojtareve te tij te moshave U15 te Lazios se si duhet te leviznin ne fushe, si duhet te pasonin, e gjera si keto.”

“Ne ate kohe, Claudio Ranieri provonte te rregullonte problemet … Read More

INTER-Shakhtar – Ja formacioni qe ka zgjedhur Inzaghi: “Ne dyshim plot pese lojtare: i sigurt nga minuta e pare eshte…”

24/11/2021, 10:59 |

Inter pas suksesit ndaj Napolit, tashme ka nje tjeter ndeshje shume te rendesishme ne Meazza perseri ndaj Shakhtar Donetsk.

Skuadra zikalter duhet te fitoje per te larguar njehere e mire fantazmat e sezonit te shkuar ku Inter u eleminua me … Read More

Inter, gazetari i njohur zbulon lajmin e papritur: “Kam folur dje me Ausilion. Me ka thene se Perisic…”

24/11/2021, 0:22 |

Ivan Perisic eshte me siguri nje nga lojtaret me te forme te Interit dhe kete gje ai po e tregon cdo dite me zikalterit.

Kroati po jeton nje rini te dyte si nje lojtar krahu ne nje 3-5-2 ku ai … Read More

De Zerbi, cfare fjalesh per Interin: “Cfare te thuash per ata? Te gjithe e dine ne fakt qe Interi eshte…”

23/11/2021, 23:10 |

Ne prag te ndeshjes se neserme ne Meazza, per mediat ka folur edhe De Zerbi, tranjeri italian i Shakhtar Donetsk.

Ai ka shprehur fjale vertete vleresuese ne drejtim te Interit ne prag te ndeshjes se neserme dhe nuk ka lene … Read More

E FUNDIT NGA SKY SPORT – Zbulohet cfare i ka thene Inzaghi lojtareve sot ne Appiano: “Nese fitojme neser, atehere do te…”

23/11/2021, 22:37 |

Simone Inzaghi po mundohet me te gjitha menyrat qe te futet ne mendjen e lojtareve per te pergatitur ndeshjen e neserme.

Inter do te luaje ndaj Shakhtar Donetsk ne San Siro dhe kjo eshte nje ndeshje ku do te vendoset … Read More

Inter-Shakhtar, flet Inzaghi ne konference per shtyp: “Kemi nje arsye madhore per te fituar. Sensi nuk po luan, por…”

23/11/2021, 14:10 |

Pas fitores se rendesishme kunder Napolit, vjen edhe ndeshja e rendesishme ndaj Sahkahtar Donetsk.

Nuk ka pasur kohe as per te festuar fitoren ndaj Napolit, por direkt Interi do duhet te luaje neser ne Meazza ne oren 18.45.

Nje sukses … Read More

Cassano dorezohet totalisht: “Cfare te them pas ketij Inter-Napoli? Qe Interi nuk ishte…”

23/11/2021, 13:47 |

Me sa duket Antonio Cassano, pas shume kohesh qe ka sulmuar Interin dhe ka ngritur ne qiell Napolin, eshte dorezuar.

Ai diten e djeshme ne darke ka folur per ndeshjen Inter-Napoli te fituar me rezultatin 3-2 nga djemte e Inzaghit.

Read More

Inter, cfare kalendari deri ne fund te 2021: “Skuadra zikalter ka nje shans te arte sepse ka vetem nje…”

23/11/2021, 13:43 |

Sot La Gazzetta dello Sport ka evidentuar rrugen qe do te kete Interi nga sot deri ne pushimin dimeror.

Sipas tyre, Interi ne leter do te kete nje kalendar me pak te komplikuar se sa Milani dhe Napoli, qe kane … Read More

Condo, cfare sulmi ndaj te gjitheve: “Keni bere nje ‘mekat’ te pafalshem ndaj Interit. Keni thene te gjithe se…”

23/11/2021, 13:38 |

La Repubblica i ka dhene mundesi Paolo Condos, gazetarit te njohur sportiv italian qe te beje nje analize te kampionatit te Interit deri me tani.

Sipas editorialistit te njohur, te gjithe kane bere nje mekat te madh ndaj Interit deri … Read More

Bookies – Inter, koeficent i cmendur per nje 0-0 tjeter me Shakhtar: “Qe kjo ndeshje te dale prap barazim, ka nje koeficent prej…”

23/11/2021, 13:33 |

Te tre ndeshjet e fundit te luajura nga Inter dhe Shakhtar Donetsk kane perfunduar ne barazim te bardhe, 0-0.

Madje, dy barazimet me ta, kane qene dy barazimet qe kane lene Interin jashte Champions Leagues se kaluar.

Zikalterit vitin e … Read More

Vieri i shtang te gjithe: “A e dini ke zgjedh ndermjet Icardit dhe Dzeko? Gjithmone do te zgjidhja…”

23/11/2021, 13:29 |

Bobo Vieri ka dhene mendimin e tij per ate qe po ndodh ne Serie A, pas fitores se Interit, por ai ka dashur te ndalet edhe te nje ceshtje tjeter.

Ish-lojtari i Interit ka folur me kujdes edhe per Edin … Read More