Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

289 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

LAJMI I FUNDIT – Nainggolan arrin ne zyrat e Interit, tani firmosja e kontrates se re!

LAJMI I FUNDIT – Nainggolan arrin ne zyrat e Interit, tani firmosja e kontrates se re!
Bujar Berishaj

Pritja me ne fund ka perfunduar.

Radja Nainggolan vetem pak minuta me pare ka arritur ne zyrat e Interit ku do te nenshkruaj kontraten e tij te re me Interin.

Mesfushori belg e ka shmangur hyrjen kryesore ku po e prisnin shume tifoze te entuziasmuar por edhe gazetare, duke perdorur keshtu nje hyrje te dyte.

Tani ai do t’i takoj dirigjentet e Interit dhe do te kete rastin qe te pershendetet edhe me trajnerin e tij te ri Luciano Spalletti i cili gjithashtu gjendet aty per ta pritur.

Tashme mungon vetem zyrtarizimi dhe Nainggolan do te jete plotesisht nje lojtar i ri i Interit.

Kujtojme qe Nainggolan erdhi ne Milano per 24 milione plus Davide Santon dhe Nicolo Zaniolo qe shkuan te Roma si pjese shkembyese. Nainggolan behet blerja e katert per Interin pas De Vrij, Asamoah dhe Lautaro Martinez.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.