Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,162 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Lance! – Gabigol po shkon drejt Interit: stafi dëshiron të përmbyll, po negociohet për..

Lance! – Gabigol po shkon drejt Interit: stafi dëshiron të përmbyll, po negociohet për..
Rinor Sopaj

Gabigol po shkon drejt Interit. kështu shkruan agjencia braziliane “Lance!”, sipas të cilës propozimi prej 25 milionë eurosh i ka bindur agjentët dhe familjarët e sulmuesit të cilëve do t’iu takonin shtatë milionë euro. Tani, vazhdon agjencia, po negociohet për pagën e lojtarit, para se t’i dërgohet propozimi zyrtar Santosit dhe “të mbyllet marrëveshja”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.