Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,923 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Laudisa: “Mancinit do t’i blihet Toure. Candreva? Me shume mundesi vjen! Eshte afer edhe…”

Laudisa: “Mancinit do t’i blihet Toure. Candreva? Me shume mundesi vjen! Eshte afer edhe…”
Bujar Berishaj

Tani, pas blerjes se shumices se aksioneve te Interit nga Suning, si ndryshojne planet e merkatos zikalter?

Provon ta shpjegoj, gjate rubrikes ‘Il mercato in un minuto’ te Gazzetta.it, gazetari, Carlo Laudisa: “Mancinit do t’i blihet Toure, dhe me shume mundesi do te vij edhe Candreva edhe pse nuk do te jete e lehte per te negociuar me Lazion. Pas dy blerjeve me parametra zero (Erkin dhe Banega), klubi zikalter eshte afer te mbyll edhe marrveshjen Vilhena“.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.